Firma Profili

1954 yılında Büyük Gültekinler adıyla kurulmuş firmamız 2010 yılında iştirakleri arasına GT Serpantin markasını eklemiştir.

Buhar aparey,Yağ aparey,Sıcak su apareyleriyle iklimlendirme sektörüne hitap eden ürünleri ve Endüstriyel tesislerde kullanılan kurutucular için Serpantin imalatınıda yapmaktadır.

Sıcak ve soğuk akışkanların daha geniş yüzle temas etmesi amacıyla ürettikleri Serpantin (Kanatlı boru ve Finli boru) leri geliştirmiş ve yenilikçi yaklaşımları ile pazarlarındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

Test - Analiz , Çevre-İnsan faktörlerini göz önünde bulunduran firma, ana faaliyet esaslarından kaliteli ürün memnun müşteri felsefesini benimsemiştir.

Özel ürün üretimini sürekli yapmakta olan firma. Hesaplamalarını yerinde gözlemlemelerde yaparak odak sonuç mesafesini çabuk ve hatasız olarak bitirmektedir. Kanatlı boru imalatında markalaşma sebebi olarak da müşteri ihtiyacını titizlikle tespit etmeleri olduğunu bilincinde.

Vizyonumuz

Kanatlı Boru ve Aparey sektöründe, performansına ve insan kaynağına özenilen, güvenilir ve etkin bir üretici olmaktır.

Misyonumuz

Değişikliklere açık olan, teknolojiyi takip edip bunu uygulamaya geçiren, çalışanların fikirlerini benimseyen ve bundan güç alan sanayi kuruluşudur.

Belgelerimiz